Infekcja intymna - świąd

Zastanawiasz się, który hotel wybrać? W której restauracji tanio zjeść? Jak wymieniać walutę? Tutaj znajdziesz odpowiedź!
Awatar użytkownika
Tatiana
Posty: 117
Rejestracja: 11 mar 2019, 16:49

Infekcja intymna - świąd

Post autor: Tatiana »

Byłam na wakacjach i niestety wróciłam z nieprzyjemną przypadłością... odczuwam świąd w okolicach intymnych. Macie na to jakiś sprawdzony sposób? Bardzo niekomfortowo się czuję przez to
Awatar użytkownika
kuleczka
Posty: 68
Rejestracja: 14 mar 2019, 1:04

Re: Infekcja intymna - świąd

Post autor: kuleczka »

Poczytaj sobie o tym na https://tantumrosa.pl/swiad-pochwy/ - mysle, ze moze Ci pomoc ta wiedza. no i koniecznie do lekarza jesli sie to utrzymuje, bo przeciez czasami potrzebne sa leki!
Awatar użytkownika
saszetka
Posty: 41
Rejestracja: 12 mar 2019, 18:45

Re: Infekcja intymna - świąd

Post autor: saszetka »

bez badan to ciezko cokolwiek stwierdzic, mozesz kupic sobie żel dopochwowy papilocare ktory mozna stosowac przez 6 miesiecy a w miedzy czasie koniecznie do lekarza na cytologie. Ja mialam takie swedzenie przy zakazeniu wirusem HPV
Awatar użytkownika
Bilbo
Posty: 22
Rejestracja: 28 kwie 2019, 16:21

Re: Infekcja intymna - świąd

Post autor: Bilbo »

Jeżelu mamy do czynienia z infekcją intymną, niewątpliwie warto dowiedzieć się, jak objawia się grzybica miejsc intymnych . W jej przypadku bowiem bardzo skutecznym środkiem jest octenisept. Do klasycznego sprayu, który większość ma w domu, wystarczy dokupić w aptece odpowiedni aplikator i tak naprawdę szybko możemy uporać się z tą przykrą przypadłością.
ODPOWIEDZ