Jakie konto bankowe wybrać ?

Zastanawiasz się, który hotel wybrać? W której restauracji tanio zjeść? Jak wymieniać walutę? Tutaj znajdziesz odpowiedź!
Awatar użytkownika
elcuba20
Posty: 278
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:04

Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: elcuba20 »

Witam,
proszę o radę jaki wybrać bank. Zależy mi na koncie osobistym z pełną obsługą internetową, możliwościami robienie przelewów w kraju i za granicę z dobrym przelicznikiem walutowym, posiadaniem karty do płacenia w internecie za granicą na korzystnych warunkach, no i posiadaniem karty do pobierania gotówki za granicą też na najlepszych warunkach. Trochę o tym poczytałam na https://konto-w-banku.pl/ i zastanawiam się nad NestBankiem co radzicie ?
Awatar użytkownika
travelovka
Posty: 39
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:06

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: travelovka »

Zanim zdecydujemy się na jedno konkretne konto w banku to warto poszukać różnych propozycji. Według mnie, jednym z bardziej opłacalnych kont jest to https://bitbay.net/pl/konto-osobiste , bo masz od razu opcje wymianę walut a to się teraz bardzo przydaje.
Awatar użytkownika
OssiM
Posty: 2
Rejestracja: 08 maja 2020, 23:11

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: OssiM »

W takim razie szukając profesjonalnego wsparcia w zakresie wyboru dobrego konta bankowego polecam zwrócić uwagę na Nest Bank https://nestbank.pl/dla-ciebie-i-rodzin ... amodzielne w przypadku których można liczyć na jakość, dobre warunki i wszystkie konkretne informacje są przedstawione na ich stronie internetowej również odnośnie kont osobistych, jak i tych firmowych. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
ohanna
Posty: 56
Rejestracja: 27 maja 2020, 8:08

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: ohanna »

Millenium ma bardzo dobre warunki. A konta na giełdzie krypotowalutowej raczej bym nie zakładała...
Awatar użytkownika
paniola
Posty: 52
Rejestracja: 12 mar 2019, 11:35

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: paniola »

W koncie bankowym cenie sobie przedewszystkim prostotę i funkcjonalność. Nowa bankowość internetowa GOonline paribas https://itwiz.pl/bank-bnp-paribas-zmien ... -goonline/ to, jak twierdzą przedstawiciele BNP Paribas, system pomyślany tak, aby użytkownik mógł w jak najmniejszej liczbie kroków wykonać potrzebne czynności.
Łariq

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: Łariq »

Ja wybrałam getinbank ze względu na prostotę i darmowe prowadzenie, założenie konta, darmowe konto oszczędnościowe, itp.
Ten artykul wyjaśnia dlaczego ten bank jest obecnie w 2021 najlepszym wyborem https://www.najlepszekonto.pl/konto-pro ... etin-banku
ODPOWIEDZ