reklama

Zastanawiasz się, który hotel wybrać? W której restauracji tanio zjeść? Jak wymieniać walutę? Tutaj znajdziesz odpowiedź!
gość

reklama

Post autor: gość »

Obecnie reklama jest w moim przekonaniu wręcz obowiązkowa. Nie ma innej możliwości przebicia się poprzez konkurencję, zwłaszcza jeśli firma jest nowa i dopiero buduje swoją renomę. Wiadomo, że najlepiej reklamować się w sieci. Tam najczęściej każdy z nas szuka czy to produktu czy usługi bo tak jest najwygodniej. Ja zdecydowałem się powierzyć prowadzenie swojej reklamy tej agencji reklamowej https://piotrpolok.pl/seo-copywriting/ . Moim zdaniem reklama to niejako wizytówka naszej firmy, więc powinna być ona prowadzona profesjonalnie.
Awatar użytkownika
marika
Posty: 60
Rejestracja: 09 cze 2019, 10:49

Re: reklama

Post autor: marika »

W temacie reklamy działa dla mnie agencja http://marketingdyskusji.pl/ która świetnie się spisuje, więc póki co zmian w tym zakresie nie planuję. Marketingiem szeptanym znacząco zwiększają świadomość istnienia mojej marki, a to ma przełożenie zainteresowaniu ogólnym firmą.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 348
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:37
Kontakt:

Re: reklama

Post autor: mczay »

Na pewno taka forma reklamy zwiększa widoczność. A wiecie co jeszcze jest bardzo ciekawe i ma podobną funkcje? Moim zdaniem windery reklamowe . Ja osobiście zawsze wzrokiem jestem przyciągana do takich trzepoczących form wizualnych. Czy dla Was również są one odpowiednie? Jakie macie zdanie w tej kwestii?
Awatar użytkownika
esika
Posty: 94
Rejestracja: 23 lis 2019, 15:21

Re: reklama

Post autor: esika »

Polecam bardzo ciekawy wpis https://marketingportal.pl/2020/12/14/j ... wa-strona/ dotyczący zwiększenia zainteresowania stroną firmową. Jest to moim zdaniem klucz do sukcesu, bo im firma bardziej popularna tym większa szansa na zdobycie klienta
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 310
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:45

Re: reklama

Post autor: pieknyolek »

marika pisze: 29 lip 2021, 16:47 W temacie reklamy działa dla mnie agencja marketingdyskusji.pl/ która świetnie się spisuje, więc póki co zmian w tym zakresie nie planuję. Marketingiem szeptanym znacząco zwiększają świadomość istnienia mojej marki, a to ma przełożenie zainteresowaniu ogólnym firmą.
Najskuteczniejsza reklama i SEO w sieci robi na bank ekipa z Wild Moose : https://www.wildmoose.pl/prowadzenie-kampanii-adwords/

Obrazek
miśka

Re: reklama

Post autor: miśka »

Bardzo dobrą opcją, która wam pomoże zwiększyć rozpoznawalność waszej marki jest wykorzystanie roll-up,ów. Znalazłam ostatnio ciekawą stronę jaką jest https://www.terminowafirma.pl/roll-up-j ... znaczenie/ i nawet teraz już wiem z jaką firmą najlepiej jest nawiązać współpracę
ODPOWIEDZ