Najpiękniejsze miejsce w jakim byliście

Podróż dookoła świata? Czemu nie! Radzimy, jak zorganizować podróż w odległe zakątki świata, co spakować do bagażu podręcznego, jak się zabezpieczać przed kradzieżą i jaki sprzęt kupić. Wybierasz się w daleką podróż? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Malia
Posty: 1
Rejestracja: 19 gru 2018, 13:08

Najpiękniejsze miejsce w jakim byliście

Post autor: Malia »

Pochwalmy się tutaj w temacie jakie miejsca na wakacje polecamy i jakie są najpiękniejsze zakątki globu, jakie do tej pory bylismy w stanie zwiedzić. Ode mnie polecam

Kretę - szczególnie zachodnią część z uwagi na to, ze znajdują się tam dwie najpiękniejsze plaze w Europie: Elafonissi oraz laguna Balos. W lagunie balos była kręcona przykładowo reklama Bounty.
Kalbaria - świetne zameczki na wzgórzach i złoty piasek plaż

Oraz mój top 1 czyli Azory. Według National Geographic ostatni nietknięty raj na ziemi i faktycznie. Takiej zieleni nigdy jeszcze wcześniej nie widziałam:
Obrazek
Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 10
Rejestracja: 04 sty 2019, 13:10

Re: Najpiękniejsze miejsce w jakim byliście

Post autor: Karolina »

Najpiękniejszym miejscem jakie do tej pory udało mi się zwiedzić była Australia- a w szczególności Blue Mountains. Cudownie było spacerować i podziwiać piękne widoki gór.
Awatar użytkownika
travelovka
Posty: 39
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:06

Re: Najpiękniejsze miejsce w jakim byliście

Post autor: travelovka »

Moim zdaniem wakacje, to nie tylko wylegiwanie się na plazy. Czasami taka podróż za granice to inwestycja w nas samych. Dlatego my w tym roku planujemy wyjazd do Indii z http://www.wyprawadoindii.pl/ . Chcemy bardziej zadbać o zdrowie i urode ale też o nasze wnętrze. Wydaje mi się, ze Indie i tajniki ajurwedy idealnie się do tego nadają.
Awatar użytkownika
Terenia
Posty: 110
Rejestracja: 28 mar 2019, 12:00

Re: Najpiękniejsze miejsce w jakim byliście

Post autor: Terenia »

Szczerze mówiąc do tej pory nie miałam okzji wyjechać za granicę. Jakoś tak wyszło, ale zamierzam to nadrobić. Trafiłam na ofertę wycieczki gruzja z Klubem Wyjazdowym Wytwórnia Wypraw. Ich propozycje to bardzo ciekawe miejsca. Może w tym roku mi się uda :)

ile żyją motyle
Awatar użytkownika
sophia
Posty: 135
Rejestracja: 16 mar 2019, 13:53

Re: Najpiękniejsze miejsce w jakim byliście

Post autor: sophia »

Ja najczęściej jadę do najbliższych miejscowości ze względu na pracę. W tym roku będę miała więcej urlopu i planuje w końcu z rodziną zwiedzić stolicę i okolice. Może mi doradzicie, gdzie się wybrać z dzieckiem koło warszawy ? Jakie atrakcje tamtejsze polecacie?
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 310
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:45

Re: Najpiękniejsze miejsce w jakim byliście

Post autor: pieknyolek »

Serdecznie polecam reklama świetlna Szczecin
Awatar użytkownika
katpat
Posty: 3
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:11

Re: Najpiękniejsze miejsce w jakim byliście

Post autor: katpat »

Wyspa Bali to spełnienie marzeń https://duabenua.com/pl/wycieczki/3-bali-wyspa-bogow/
Awatar użytkownika
adam-levine
Posty: 11
Rejestracja: 17 gru 2019, 15:27

Re: Najpiękniejsze miejsce w jakim byliście

Post autor: adam-levine »

Mnie zachwyciła wyspa Fuerteventura Park Oasis i wszystkie zakątki. Nie wiem, czy widziałem kiedyś coś równie niesamowitego.
Awatar użytkownika
sthompson
Posty: 5
Rejestracja: 02 wrz 2020, 12:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: Najpiękniejsze miejsce w jakim byliście

Post autor: sthompson »

Szczerze mówiąc każdy z nas wyjeżdża za granicę i nie docenia piękna polski!
Olińska

Re: Najpiękniejsze miejsce w jakim byliście

Post autor: Olińska »

Mi bardzo podobało się w Egipcie, a konkretnie w Hurghadzie. Wczesną zimą byłam z narzeczonym i Egipt nas urzekł :) Podróżowaliśmy z biurem podróży Coral Travel. Zastanawiamy się też czy latem się nie wybrać ponownie, u nas drogo jak czort, a za granicą można trochę innej kultury poznać i też taniej :)
emneś

Re: Najpiękniejsze miejsce w jakim byliście

Post autor: emneś »

Myślę o jakichś podróżach na stopa itp. oczywiście na terenie kraju.
Ja nie mogę się szczepić to nie mogę wyruszyć poza kraj póki to badziewie covidowe nie zniknie..
Ale głębszych planów nie szykuję z więcej jak parodniowym wyprzedzeniem bo coi rusz coś zmieniają w tych chorych przepisach. A nie wyobrażam sobie sytuacji, gdy musiałabym nagle wszystko odwołać przez jakieś chore przepisy itp.
Z chęcią bym gdzieś potańcowała na koncertach, albo wyruszyła na kolejki górskie czy popływała gdzieś itd itp

Biorę tez pod uwagę wyprawę fotograficzną z nimi:
https://www.relaksmisja.com/cat_aktywnosci/fotomisje/
babiśka19900

Re: Najpiękniejsze miejsce w jakim byliście

Post autor: babiśka19900 »

travelovka pisze: ↑10 sty 2019, 12:12 Moim zdaniem wakacje, to nie tylko wylegiwanie się na plazy. Czasami taka podróż za granice to inwestycja w nas samych. Dlatego my w tym roku planujemy wyjazd do Indii z http://www.wyprawadoindii.pl/ . Chcemy bardziej zadbać o zdrowie i urode ale też o nasze wnętrze. Wydaje mi się, ze Indie i tajniki ajurwedy idealnie się do tego nadają.
Ja zawsze przed wyjazdzami stosuje diete od Catering dietetyczny Żory, wtedy bez wstydu leżę na każdej plaży :D
ginamó

Re: Najpiękniejsze miejsce w jakim byliście

Post autor: ginamó »

Zdecydowanie była to Australia, do której się udałem za sprawą oferty Łachmański Travel https://lachmanski.pl/wyprawy/australia-i-oceania/ . Tamtejsze wypady są organizowane w kameralnych grupach, w miejscach noclegowych o wysokim standardzie. Tamtejsze okolice, jak i otoczenie w zupełności skradły moje serce i zmysły. Fantastyczny odpoczynek od Polski.
liść

Re: Najpiękniejsze miejsce w jakim byliście

Post autor: liść »

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad wakacjami i wynajmem jachtu. Mój znajomy korzystał z usług tej firmy https://www.sailor.pl/ i przyznam szczerze, że bardzo chwalił sobie współpracę. Firma oferuje sporo jachtów w świetnych cenach. Strona ma wygodny interfejs oraz przydatny terminarz, więc wynajem można weryfikować na bieżąco.
Gość

Re: Najpiękniejsze miejsce w jakim byliście

Post autor: Gość »

Takich miejsc było kilka, ale najbardziej zapadała mi podróż enterem na Teneryfę. To nie za duża hiszpańska wyspa, ale piękna i urokliwa. Najbardziej zaimponował mi widok z wulkanu El Teide. To nic że na górze było zimno jak diabli, te widoki zapamiętam do końca życia. Bardzo lubię podróże i odkrywanie nowych miejsc.
kaśka2778

Re: Najpiękniejsze miejsce w jakim byliście

Post autor: kaśka2778 »

travelovka pisze: ↑10 sty 2019, 12:12 Moim zdaniem wakacje, to nie tylko wylegiwanie się na plazy. Czasami taka podróż za granice to inwestycja w nas samych. Dlatego my w tym roku planujemy wyjazd do Indii z http://www.wyprawadoindii.pl/ . Chcemy bardziej zadbać o zdrowie i urode ale też o nasze wnętrze. Wydaje mi się, ze Indie i tajniki ajurwedy idealnie się do tego nadają.
Ja tam wolę polskie morze i zero stresu przed podróżami :)
-
Agencja eventowa
JAmuś

Re: Najpiękniejsze miejsce w jakim byliście

Post autor: JAmuś »

kaśka2778 pisze: ↑12 sie 2021, 9:57
travelovka pisze: ↑10 sty 2019, 12:12 Moim zdaniem wakacje, to nie tylko wylegiwanie się na plazy. Czasami taka podróż za granice to inwestycja w nas samych. Dlatego my w tym roku planujemy wyjazd do Indii . Chcemy bardziej zadbać o zdrowie i urode ale też o nasze wnętrze. Wydaje mi się, ze Indie i tajniki ajurwedy idealnie się do tego nadają.
Ja tam wolę polskie morze i zero stresu przed podróżami :)
-
Ja zawsze polecam Norwegie i fiordy. Tannklinikk Polen - najlepsza klinika
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 50
Rejestracja: 31 sie 2019, 6:54

Re: Najpiękniejsze miejsce w jakim byliście

Post autor: foxi »

Jest wiele pięknych miejsc, w których w ostatnim czasie byliśmy. Warto czasami wracać do miejsc, które nas zachwyciły. W ostatnim okresie odwiedziliśmy rejon Wisły i okolic a tam w jednym z hoteli mieliśmy przyjemność skorzystać z cudownego SPA. Atmosfera i same zabiegi były wyjątkowe a nastrojowa muzyka oraz świece sojowe - https://madamnatura.pl/swiece-sojowe/ , tylko dopełniały naszego pozytywnego wrażenia.
ODPOWIEDZ