Wyjazd do Lwowa

Podróż dookoła świata? Czemu nie! Radzimy, jak zorganizować podróż w odległe zakątki świata, co spakować do bagażu podręcznego, jak się zabezpieczać przed kradzieżą i jaki sprzęt kupić. Wybierasz się w daleką podróż? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Lola88
Posty: 68
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:05

Wyjazd do Lwowa

Post autor: Lola88 »

Hej :) Piszę z pewnym zapytaniem czy ktoś z Was był może we Lwowie ? Jak dojeżdżałyście? Ja myślałam z początku by jechać własnym samochodem. Potem by lecieć z Warszawy do Kijowa i stamtąd jakimś busem. Ale znalazłam fajna opcję autobus Warszawa Lwów Jechał ktoś tak może ? Cena tez wydaje się być okay.
Awatar użytkownika
fabi
Posty: 179
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:43

Re: Wyjazd do Lwowa

Post autor: fabi »

Może próbować samodzielnie wszystko zorganizować, ale wcale nie jest to takie proste. Wyjazd to nie tylko sam transport. To także poruszanie się po mieście, miejsca noclegowe itp. Dlatego moim zdaniem lepiej podpytać w biurze podróży o zorganizowany wyjazd. Tu https://dar-tour.com.pl/ masz biuro z szeroką ofertą - tam podpytaj.
Awatar użytkownika
Bożena
Posty: 7
Rejestracja: 09 wrz 2019, 15:33

Re: Wyjazd do Lwowa

Post autor: Bożena »

Lwów piękne miasto
Awatar użytkownika
nosleep
Posty: 65
Rejestracja: 13 mar 2019, 11:22

Re: Wyjazd do Lwowa

Post autor: nosleep »

Myślę, że warto zorganizować taką wycieczkę. W sunie nawet nie trzeba jechać przez biuro turystyczne bowiem można bez problemu wszystko ogarnąć samodzielnie. Jeśli chodzi o dojazd to chyba najlepsza opcją jest wynajem autobusu z doświadczonym kierowcą. Są firmy, które oferują komfortowe przewozy nowoczesnymi autokarami w kraju i za granicę.
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 229
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:37

Re: Wyjazd do Lwowa

Post autor: Zdzisiek78 »

Właśnie planujemy taką wycieczkę. Jako dziecko byłam we Lwowie. Mam rodzinę niedaleko i jest to też pretekst do wyjazdu. Ale chcę zobaczyć wszystkie miejsca związane z Polską i Polakami we Lwowie. A przynajmniej te wymienione na stronie instytutu https://polonika.pl/ . Chcę by była to wycieczka warta zapamiętania.
Awatar użytkownika
johnson.rosalia
Posty: 4
Rejestracja: 08 wrz 2020, 13:14
Lokalizacja: Poznań

Re: Wyjazd do Lwowa

Post autor: johnson.rosalia »

Na ten moment wstrzymałabym się ze wszystkimi wyjazdami, nie warto ryzykować własnym zdrowiem.
ODPOWIEDZ