Alimenty

Różne tematy z dziedziny podróży i turystyki.
Awatar użytkownika
BozenaNowak
Posty: 13
Rejestracja: 28 sie 2019, 23:59

Alimenty

Post autor: BozenaNowak »

Cześć,

Czy ktoś z was zna sie na prawie? Chociaz troche? Potrzebuje dobrego prawnika z okolicy Opola
Awatar użytkownika
JakubNowakowski
Posty: 16
Rejestracja: 26 sie 2019, 22:25

Re: Alimenty

Post autor: JakubNowakowski »

Moja siostra rok temu wspolpracowala z jedna kancelaria - tutaj strona www.
Bardzo dobrze jej sie dogadywalo z prawniczka. Wygrala wiecej niz zakladala, poniewaz jej yly juz maz probowal oszukiwac w sadzie i zataic prawdziwe zarobki ...

mil-tec us assault pack 30l
Awatar użytkownika
AdeleHundl
Posty: 95
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:15

Re: Alimenty

Post autor: AdeleHundl »

W takich sprawach warto doradzać się u dobrych prawników. Takich na pewno znajdziesz na tej stronie .
Jednak smutek jest gościem, którego niełatwo się pozbyć.
Awatar użytkownika
fabi
Posty: 179
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:43

Re: Alimenty

Post autor: fabi »

Wiele zależy od tego, z jakim problemem się borykasz. Chociaż znam jedną bardzo uniwersalną kancelarię. To https://jrkancelaria.pl/,pomogli mi zarówno przy sprawie rozwodowej jak i problemach z pracodawcą. Śmiało mogę ich polecić. Myślę, że z tematem alimentów też sobie poradzą.
Awatar użytkownika
martez
Posty: 190
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:46

Re: Alimenty

Post autor: martez »

Bardzo często sąd orzeka o alimentach na kolejnej sprawie i raczej ja nie słyszałem aby ich nie zarządził. Jeśli już faktycznie w naszym związku dojdzie do rozwodu to polecam lekturę https://www.lexagit.pl/jak-uzyskac-alimenty-na-dziecko/ aby wiedzieć jak można uzyskać alimenty na dziecko.
ignaś

Re: Alimenty

Post autor: ignaś »

oj trudne są czasem takie sprawy
Awatar użytkownika
Terenia
Posty: 110
Rejestracja: 28 mar 2019, 12:00

Re: Alimenty

Post autor: Terenia »

Nie wiem jak wy, ale ja czytając prawnicze teksty, te różne paragrafy to i tak wiele z tego nie wiem. Dlatego uważam, że pomoc adwokata w tego rodzaju sprawach to najlepsze rozwiązanie. Sama tak zrobiłam. Adwokat Barbara Węgłowska z kancelarii Węgłowski udzieliła mi wszelkiej niezbędnej pomocy w tym zakresie. Dla mnie to bardzo dużo.
ODPOWIEDZ