gdzie na usg w Warszawie

Różne tematy z dziedziny podróży i turystyki.
łezka

gdzie na usg w Warszawie

Post autor: łezka »

Potrzebujesz wykonać badanie USG w Warszawie prywatnie? Zapraszamy do kliniki Body Move, na Żoliborzu.
Wykonujemy m.in. USG ortopedyczne, Usg kolana, USG mięśni, USG Doppler żył i tętnic, USG prostaty, USG jąder i prącia i wiele innych rodzajów tego popularnego badania. Zadzwoń do nas, przedstaw swój problem, a my dołożymy wszelkich starań, żeby Ci pomóc.
Do wykonania USG nie potrzebujesz skierowania od lekarza rodzinnego. Wystarczy, że zapiszesz się do naszej placówki a wykonamy dla Ciebie badanie USG z opisem w ciągu 30 minut.
cząstka

Re: gdzie na usg w Warszawie

Post autor: cząstka »

Do autora wątku – jak badania usg w stolicy to tylko w https://multimed.pl/ . Nie raz miałam okazję korzystać (usg brzucha, doppler albo po urazie kolana) i zawsze spotkałam się z pełnym profesjonalizmem i opieką lekarza. Mają kilka lokalizacji na terenie Warszawy – ja akurat jeżdziłam na Grochowską ale możesz też np. na Waryńskiego. Polecam.
kołpak

Re: gdzie na usg w Warszawie

Post autor: kołpak »

Tak, jak @cząstka, uważam że najlepszą placówką w Warszawie na usg jest https://multimed.pl/ . Szybkie terminy, nie trzeba stać w kolejkach, a placówka oferuje pełną gamę diagnostyki np. usg typowo kobiece, stawów, tarczycy, żył, tętnic, prostaty, węzłów chłonnych, echo serca itp. itd. Nowoczesna i świetnie wyposażona klinika. Ja gorąco polecam.
jaśka

Re: gdzie na usg w Warszawie

Post autor: jaśka »

Ja miałam robione specjalistyczne usg z kontrastem zrobione w szpitalu Medicover, robi się je w celu zdiagnozowania endometriozy. W ogóle w tej placówce mają świetnych specjalistów od tej choroby, zwłaszcza dr Jacko jest bardzo pomocna i pełna empatii i bardzo mi pomogła
Turystka
Posty: 473
Rejestracja: 08 maja 2019, 20:32

Re: gdzie na usg w Warszawie

Post autor: Turystka »

Wykonywanie odpowiednich badań diagnostycznych jest bardzo ważne - zwłaszcza, jeśli mamy jakieś problemy ze zdrowiem. W wielu przypadkach oprócz USG warto się zdecydować na rezonans magnetyczny. Na stronie internetowej https://radiomedica.pl/ możecie zapoznać się z ofertą centrum diagnostycznego Radio Medica w Warszawie, w którym takie właśnie badania są wykonywane. Wszystko przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu. Polecam ;)
sztarek

Re: gdzie na usg w Warszawie

Post autor: sztarek »

Moim zdaniem w Multimedzie wykonują to z zaangażowaniem w jakość. Telefon, termin za kilka dni, nowoczesny sprzęt, wyposażenie, jakość, pomoc na każdym kroku. To taka zmiana po wielu miejscach, kiedy to nie musisz się o wszystko prosić, a przeciwnie - cały czas otrzymujesz pomoc, podpowiedzi i sugestie. Poza tym pełnia informacji - choćby dotyczące przygotowania do badania. To niby takie małe rzeczy, ale jak ważne, bo przecież nie chodzi o to, żeby iść na badanie i mieć zakłamane wyniki. W Multimedzie to wszystko sprawnie ogarniają.
marsto

Re: gdzie na usg w Warszawie

Post autor: marsto »

Na pewno słuszny jest kierunek Multimedu. To potwierdzam. Okazuje się, że można szybko zorganizować sobie badanie i to bez skierowania. Po nim można dostać zalecenia, ocenę aktualnej sytuacji. Nie stoi się w miejscu. Dzwonią z informacjami, jak się przygotować, przypominają, kiedy badanie. Nie zwlekajcie z takimi tematami, tylko jak najszybciej ustalajcie, co się dzieje. I wtedy szybko da się wyjaśnić sytuację.
ODPOWIEDZ