Najlepsze lakiery do hybrydy

Różne tematy z dziedziny podróży i turystyki.
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 29
Rejestracja: 23 sty 2019, 13:19

Najlepsze lakiery do hybrydy

Post autor: Hanka »

Bardzo gorąco zachęcam do zapoznania się z ofertą lakierów hybrydowych od victoriavynn.com. Wybór ich wzorów i kolorów jest naprawdę ogromny – zakupisz kolory pastelowe, neonowe i wiele innych!
Awatar użytkownika
malutka
Posty: 77
Rejestracja: 05 lut 2019, 10:15

Re: Najlepsze lakiery do hybrydy

Post autor: malutka »

No skądś kojarzę tę markę, a jak teraz sprawdziłam ich stronę https://victoriavynn.com/ , to jak dobrze pamiętam, to bliska kosmetyczka ich używa. Mówi, że nie będzie stosowała przereklamowanej marki promowanej przez Margaret. No i w zasadzie nie ma co przesadzać, skoro te lakiery są równie dobre, a jednak mimo wszystko tańsze.
Awatar użytkownika
girl
Posty: 53
Rejestracja: 22 mar 2019, 22:31

Re: Najlepsze lakiery do hybrydy

Post autor: girl »

No, dziewczyny, a co powiecie na te lakiery hybrydowe konadnail.pl ? Czy Waszym zdaniem są one odpowiednie i można je kupić w większej ilości? Chętnie poczytam także opinie na temat tego sklepu, bo wiecie, jak to jest - kupować w ciemno nikt dziś nie lubi. Po prostu potrzebuję Waszej, kobiecej porady, laski wy moje.
maryśka

Re: Najlepsze lakiery do hybrydy

Post autor: maryśka »

Ogólnie to ja nie mam dobrej ręki do robienia sobie paznokci, w ogóle mi to nie wychodzi, dlatego zapisuję się regularnie do Nl Clinic. Tutaj starannie wykonują hybrydę, dzięki czemu moje dłonie wyglądają fantastycznie z tak dobrze zrobioną hybrydą. Ceny również są spoko
ODPOWIEDZ