Praca przez internet

Różne tematy z dziedziny podróży i turystyki.
Ąćććc

Praca przez internet

Post autor: Ąćććc »

Od ponad roku zarabiam w internecie na platformie www.kryptohajs.pl poświęcając 1-2h dziennie potrafię zarobić nawet 10-15tyś miesięcznie.Wypłaty realizowane najczęściej w 24h. Wystarczy wejść na stronę www.kryptohajs.pl, zarejestrować się (zajmuje 15sec). Po rejestracji konsultant z firmy zadzwoni do was i krok po kroku wszystkiego nas nauczy jak zarabiać i odpowie na każde wasze pytanie.
.

.
Awatar użytkownika
esika
Posty: 94
Rejestracja: 23 lis 2019, 15:21

Re: Praca przez internet

Post autor: esika »

Mało jest zawodów które można przez internet wykonywać, choć nie mówię że nie istnieją. Znam taki portal https://medbra.in/ , który dotyczy stanowisk związanych z branżą medyczną, może tutaj też znajdzie się jakieś stanowisko które możńa online obslugiwać
makś32

Re: Praca przez internet

Post autor: makś32 »

A ja polecam sprawdzić Ci stronę http://kurierzachodni.pl/W-jakich-zawod ... sza-top-13 na której znajdziesz informacje związane z najlepszymi formami zatrudnienia. Myślę, że bez żadnego problemu uda Ci się znaleźć zatrudnienie w swoim zawodzie, bo może akurat jest to zawód pożądany na rynku pracy.
Śnieżka

Re: Praca przez internet

Post autor: Śnieżka »

Obecnie praca w domu dotyczy znacznie większej liczby osób niż kiedykolwiek. Dlatego warto zadbać o to by szybkość naszego łącza była jak najlepsza. Czasami niestety pozostawia wiele do życzenia. Zwłaszcza jeśli w domu pracuje więcej niż jedna osoba lub nasze dzieci mają lekcje online. Jak sprawić by nasz internet działał lepiej? O tym można przeczytać na stronie https://panwybierak.pl/blog/slaby-inter ... al-lepiej/
Awatar użytkownika
martez
Posty: 195
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:46

Re: Praca przez internet

Post autor: martez »

Myślę, że jak najbardziej taka praca jest również bardzo ważna i muszę przyznać, że jeśli chodzi o mnie to ja także widzę wiele zalet w pracy zdalnej. Jakiś czas temu czytałem o niej na stronie https://www.gamfi.com/praca-zdalna/ i muszę przyznać, że jak dla mnie jest to niezwykle ważne doświadczenie.
Źrebak21

Re: Praca przez internet

Post autor: Źrebak21 »

Ąćććc pisze: 09 sty 2021, 1:00 Od ponad roku zarabiam w internecie na platformie www.kryptohajs.pl poświęcając 1-2h dziennie potrafię zarobić nawet 10-15tyś miesięcznie.Wypłaty realizowane najczęściej w 24h. Wystarczy wejść na stronę www.kryptohajs.pl, zarejestrować się (zajmuje 15sec). Po rejestracji konsultant z firmy zadzwoni do was i krok po kroku wszystkiego nas nauczy jak zarabiać i odpowie na każde wasze pytanie.
.A co powiecie na temat pracy na ankietach? Akurat na https://zarabianienaankietach24.pl/ znalazłam mega fajną opcję pracy na ankietach. Według mnie to ciekawa oferta..
Awatar użytkownika
Sysunia
Posty: 61
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:18

Re: Praca przez internet

Post autor: Sysunia »

Przez internet jak najbardziej można znaleźć dobrą pracę i ja na tym się skupiam. Portali z ogłoszeniami jest bardzo dużo przecież. Oferty pracy woj. wielkopolskie są już mi bardzo dobrze znane, wysłałam już całkiem sporo cv, teraz czekam na odzew, oby jak największy.
Małgośka

Re: Praca przez internet

Post autor: Małgośka »

Ja kiedyś myślałam o pracy przez Internet. To fajna i wygodna opcja. Jeśli szukacie pracy w Polsce to zobaczcie chociażby na stronę https://pl.jobimi.com to tutaj jest mnóstwo ciekawych ofert. Wybierzcie swoją okolicę lub jakieś swoje preferencje i szukajcie tych najciekawszych ofert.
Turystka
Posty: 473
Rejestracja: 08 maja 2019, 20:32

Re: Praca przez internet

Post autor: Turystka »

Jest wiele sposobów na to, żeby sobie dodatkowo zarobić. Jednym z nich jest wyjazd do pracy za granicę. Ostatnio widziałam całkiem atrakcyjne oferty zatrudnienia dla pracowników fizycznych na stronie internetowej https://polandworkforce.com/praca-fizyczna/. Jak znajdziecie trochę wolnego czasu, to polecam je sobie poprzeglądać ;)
Bartuś

Re: Praca przez internet

Post autor: Bartuś »

Niestety ja jeszcze nigdy nie miałem okazji aby pracować w ten sposób więc również tak naprawdę ciężko jest mi cokolwiek na ten temat powiedzieć. Za to jestem zdania, ze doskonałą sprawą jest posiadanie odpowiedniej wiedzy na temat pracowniczych planów kapitałowych. W takiej sytuacji ja chciałbym każdego do zapoznania się z materiałem ze strony https://www.24hours-news.net/pl/firma/o ... perta.html gdzie właśnie ciekawie opisano to czy warto w tej sprawie udać się do eksperta.
ODPOWIEDZ