Rzetelny kurier

Różne tematy z dziedziny podróży i turystyki.
Awatar użytkownika
Konopielka
Posty: 67
Rejestracja: 15 sty 2019, 14:25

Rzetelny kurier

Post autor: Konopielka »

Wiele razy miałam problem z firmą kurierską, z której usług korzystałam do tej pory. Pracownicy są wyjątkowo nieprzyjemni, jeśli już w ogóle można się do nich dodzwonić. To cud, że moje paczki przychodziły o czasie do klientów. Niestety w naruszonym stanie. Poradźcie mi, proszę, bo może wiecie, jaka firma przewozowa byłaby w miarę godna zaufania. Zależy mi bardzo na czasie.
Awatar użytkownika
filemon
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2019, 11:07

Re: Rzetelny kurier

Post autor: filemon »

Nie dziwię Ci się, bo niestety coraz więcej jest firm które naciągają tylko klientów i nie potrafią dobrze się wywiązać ze swojej pracy. Moja mama miała podobny przypadek, a że dość regularnie wysyła paczki do ciotki do Niemiec to zależało jej na sprawnym i szybkim transporcie. I takie usługi otrzymała we firmie Speedpack https://www.speedpack.com.pl/.
Awatar użytkownika
miroslav
Posty: 5
Rejestracja: 12 wrz 2019, 13:49

Re: Rzetelny kurier

Post autor: miroslav »

What kind of delivery are you interested in? Is it shipping to Poland or international shipping ?
Awatar użytkownika
Bożena
Posty: 7
Rejestracja: 09 wrz 2019, 15:33

Re: Rzetelny kurier

Post autor: Bożena »

To bardzo smutne doświadczenie dla Ciebie. Szkoda, że tak jest. Ale są bardzo godnych wykonawców na rynku dostaw. Miałem szczęście. Wysyłam moje przesyłki z zammler www.zammler.com.pl . Więcej niż kiedyś używane dostawy zammler i Ukrainy i krajów bałtyckich i skandynawskich. Wszystko zostało zrobione na czas. Moje obciążenie było w porządku.
Awatar użytkownika
Zuzia
Posty: 114
Rejestracja: 18 kwie 2019, 16:47

Re: Rzetelny kurier

Post autor: Zuzia »

Tak mi się właśnie przydarzyło, że wydałam kiedyś sporo na przesyłkę i ona po prostu do adresata nie dotarła. Później skorzystałam z usług Speedpack i o dziwo byłam pozytywnie zaskoczona. Tak miłej obsługi to chyba nigdzie jeszcze nie spotkałam. I ceny nawet nie są wygórowane. Będę znowu coś wysyłać do Irlandii i z pewnością się też do nich zgłoszę.
Awatar użytkownika
kocurek
Posty: 42
Rejestracja: 10 paź 2019, 13:39

Re: Rzetelny kurier

Post autor: kocurek »

Rzetelny kurier a co to w ogóle znaczy? Bo mam wrażenie,że każda firma spedycyjna powinna być rzetelna i uczciwa. Jednak rzeczywistość bywa inna. Dlatego też ja tylko i wyłącznie korzystam z usług tej firmy czyli SpeedPack. Jest to firma z długim doświadczeniem i podchodząca do swoich obowiązków bardzo poważnie i konkretnie. I to dla mnie jest firma rzetelna
Awatar użytkownika
Wikaria
Posty: 43
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:34

Re: Rzetelny kurier

Post autor: Wikaria »

Nie każdy kurier poradzi sobie z każdą przesyłką. Jeżeli macie do przewiezienia specjalistyczny ładunek, taki jak np. leki to trzeba się do tego odpowiednio przygotować, przede wszystkim mieć do tego odpowiedni samochód. Jeżeli chodzi o transport leków to bardzo ważne będzie robienie tego w odpowiedniej temperaturze. Leki przewozi się w 3 różnych przedziałach temperatury.
Awatar użytkownika
Sysunia
Posty: 61
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:18

Re: Rzetelny kurier

Post autor: Sysunia »

Każdy z was pewnie ma jakieś bardziej zaufane firmy kurierskie, doświadczenia z kurierami są oczywiście przeróżne, często to wina już samego człowieka, nie firmy. Myślę, że skorzystanie tu z pomocy brokera https://www.ebox24.pl/paczka-za-pobraniem-kurierem będzie bardzo dobrym wyjściem. Jedna z ich opcji to kurier za pobraniem. Wszystko załatwicie przez internet.
ODPOWIEDZ