tłumaczenia z języka angielskiego - koszty

Różne tematy z dziedziny podróży i turystyki.
Awatar użytkownika
Leo-97
Posty: 1
Rejestracja: 05 lis 2023, 10:37

tłumaczenia z języka angielskiego - koszty

Post autor: Leo-97 »

Zastanawiam się nad procesem kalkulacji kosztów tłumaczenia z języka angielskiego i chciałbym poznać Wasze doświadczenia w tej kwestii. Czy ktoś z Was może podzielić się informacjami dotyczącymi tego, jak zazwyczaj kalkuluje się koszty tłumaczenia tekstów? Czy opłaty za tłumaczenie zależą od liczby słów, strony czy innych kryteriów? Czy ktoś z Was mógłby mi podpowiedzieć w tej kwestii?
Awatar użytkownika
kwiatushek05
Posty: 240
Rejestracja: 07 wrz 2019, 12:03

Re: tłumaczenia z języka angielskiego - koszty

Post autor: kwiatushek05 »

Przyznam szczerze, że ostatnio poszukiwałam przydatnych informacji na temat tłumaczeń z polskiego na angielski. Zdaję sobie sprawę, że wielu ludzi boryka się z tym problemem, i dowiedziałam się, że na tej stronie https://lucynastachowicz.pl/waznosc-pre ... angielski/ można znaleźć skuteczne strategie radzenia sobie z trudnościami w takich tłumaczeniach. Polecam wam zajrzeć tam, jeśli również interesuje was ta tematyka.
domiś

Re: tłumaczenia z języka angielskiego - koszty

Post autor: domiś »

Ile kosztuje tłumaczenie z języka angielskiego? Jest na pewno dość drogie, ale czy nie warto samemu się nauczyć tego języka. Ja próbuje z matfel.pl/product-pol-378524-Obrazkowy- ... orowa.html. Jest super!
ODPOWIEDZ