Trawa samo zagęszczająca

Różne tematy z dziedziny podróży i turystyki.
Awatar użytkownika
Mateusz23
Posty: 10
Rejestracja: 28 mar 2019, 22:46

Trawa samo zagęszczająca

Post autor: Mateusz23 »

Witam chciałem się zapytać czy ktoś korzystał z nasion trawy firmy http://www.substral.pl oferują oni trawę samozageszczającą i chciałem się dowiedzieć czy jest sens kupować taką trawę?
Awatar użytkownika
paluch
Posty: 31
Rejestracja: 15 kwie 2019, 22:10

Re: Trawa samo zagęszczająca

Post autor: paluch »

Ostatnio do dosiewek zakupiłem trawę od Targetu i sprawdza się świetnie :-)
Awatar użytkownika
igielka
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2019, 17:22

Re: Trawa samo zagęszczająca

Post autor: igielka »

Mi specjaliści doradzają pod tym względem. Samemu ciężko coś wybrać.
Było łatwiej nienawidzić ciebie. To znacznie mniej bolało
Turystka
Posty: 473
Rejestracja: 08 maja 2019, 20:32

Re: Trawa samo zagęszczająca

Post autor: Turystka »

Żeby trawa w ogrodzie ładnie i szybko rosła, warto stosować profesjonalne nawozy do traw. Ja takie nawozy kupuję przez internet, a dokładniej w sklepie internetowym EuroOgrod, do którego tutaj zostawiam Wam link. Ogólnie to polecam się tam rozejrzeć, bo mają naprawdę duży wybór tych nawozów (i nie tylko), a ceny wcale nie są wygórowane ;)
Awatar użytkownika
jarda
Posty: 63
Rejestracja: 05 cze 2019, 20:40

Re: Trawa samo zagęszczająca

Post autor: jarda »

a my u siebie robilismy trawnik z rolki, firma Gardenon sie tym zajela, bardzo sprawnie i solidnie poszlo :) no i szybko mozna uzytkowac :)
Awatar użytkownika
kocurek
Posty: 41
Rejestracja: 10 paź 2019, 13:39

Re: Trawa samo zagęszczająca

Post autor: kocurek »

Każdy z nas chce mieć piękny ogród którym będzie mógł się pochwalić, lecz nie zawsze taki mamy. Dlatego też warto jest pamiętać o regularnym nawożeniu trawy i nie tylko. Każda roślina potrzebuje takiego większego bodźca i w tym na pewno pomocne będę środki do roślin i nawozy. Jeśli szukacie dobrze zaopatrzonego sklepu w tego typu nawozy to zachęcam do zapoznania się z ich ofertą https://www.gardenowo.pl/srodki-i-nawozy/nawozy Tutaj znajdziecie na prawdę bardzo dobre i skuteczne nawozy
Awatar użytkownika
melonik
Posty: 28
Rejestracja: 04 mar 2020, 18:25

Re: Trawa samo zagęszczająca

Post autor: melonik »

Brzmi ciekawie. Nawet nie wiedziałem, że taki rodzaj trawy istnieje. Szczerze mówiąc nie bardzo znam się na ogrodnictwie. Dlatego zdecydowałem się na firmę, która zaprojektuje i założy mi ogród. Wybrałem Kępka Ogrody http://kepkaogrody.pl/, bo zainteresowały mnie ich realizacje. Widać, że znają się na rzeczy. Zatwierdziłem już projekt. Spełnił wszystkie moje oczekiwania i nie wymagał żadnych poprawek.
Awatar użytkownika
Tatiana
Posty: 117
Rejestracja: 11 mar 2019, 16:49

Re: Trawa samo zagęszczająca

Post autor: Tatiana »

Ja ostatnio szukałam jakiś realizacji pięknych ogrodów w poznaniu i znalazłam firmę zielone-studio :) super sprawa, robią kawał dobrej roboty i wiem, że sama bym tak pięknie na pewno nie zaprojektowala ogrodu
zagęszczająca

Re: Trawa samo zagęszczająca

Post autor: zagęszczająca »

Dobra trawa samozagęszczająca Substral. Polecam. Kupowałem w zeszłym roku i jestem zadowolony.
ODPOWIEDZ