Używacie gadżetów erotycznych?

Różne tematy z dziedziny podróży i turystyki.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 48
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:39

Używacie gadżetów erotycznych?

Post autor: kozi44 »

Chciałbym się was zapytać czy używacie w sypialni jakiś gadżetów erotycznych? Jeśli tak to gdzie w ogóle można je kupić?
Awatar użytkownika
Damian43433
Posty: 81
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:47

Re: Używacie gadżetów erotycznych?

Post autor: Damian43433 »

Oczywiście, że uzywamy i na pewno sporo innych osób też to robi. Według mnie to jak najbardziej normalne. Jeśli szukasz sklepu z takimi zabawkami, polecam Ci zajrzeć do tego http://xn--wiat-masturbatorow-5nd.pl/ . Mają na prawdę spory wybór takiego asortymentu w korzystnych cenach

chrono do wiatrówki
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 48
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:39

Re: Używacie gadżetów erotycznych?

Post autor: kozi44 »

Muszę się przyznać, że strasznie mnie zaciekawiła oferta tego sklepu. Wydaje mi się, że coś u nich raczej zamówię. Wielkie dzięki za pomoc
Awatar użytkownika
Damian43433
Posty: 81
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:47

Re: Używacie gadżetów erotycznych?

Post autor: Damian43433 »

Fajnie, że udało się coś doradzić. Nie ma za co i mam nadzieję, że wszystko ułoży się po Twojej myśli
tomiś

Re: Używacie gadżetów erotycznych?

Post autor: tomiś »

Gadżety to ciekawe urozmaicenie w sypialni ;)
Awatar użytkownika
Terenia
Posty: 110
Rejestracja: 28 mar 2019, 12:00

Re: Używacie gadżetów erotycznych?

Post autor: Terenia »

Jeśli ktoś lubi to czemu nie. Dla mnie podstawą jest skuteczne zabezpieczenie. Odkąd mam belarę, a biorę ją już ponad rok, to seks jest o wiele lepszy teraz. Nie ma obawy przed wpadką, nie ma liczenia dni płodnych, co przy nieregularnych miesiączkach w sumie i tak nie dawało pewności. Z zabezpieczeniem jest dużo lepiej.
łucja

Re: Używacie gadżetów erotycznych?

Post autor: łucja »

Wydaje mi się, że dużą pomoc można otrzymać w artykułach, które dostępne są na stronie StrefaNamietnosci.pl. Wiele osób czerpie informacje z takich miejsc, aby jak najwięcej ich poznać. Coraz to więcej osób dba o swoją świadomość w strefie seksualnej i to bardzo dobra wiadomość.

hotele nad morzem krynica morska
Andżela

Re: Używacie gadżetów erotycznych?

Post autor: Andżela »

Hej, pewnie, że razem z mężem używamy takich gadżetów w naszej sypialni i powiem szczerze - żałuje, że tak późno u nas zagościły ;-), bardzo, ale to bardzo pomagają w zerwaniu z rutyną. Tu znajdziesz ciekawy artykuł o takich gadżetach, może będzie pomocny w doborze pierwszego z nich ;-) - http://kobiecareka.pl/Jak-dziala-naklad ... -sypialni/
zośka0322

Re: Używacie gadżetów erotycznych?

Post autor: zośka0322 »

Tak przy temacie sypialni to czy zdecydowalibyście się wypróbować z partnerem/partnerką jakieś gadżety erotyczne? Chociażby coś z tej kategorii Erotino.pl? Dajcie znać!
Awatar użytkownika
kuleczka
Posty: 68
Rejestracja: 14 mar 2019, 1:04

Re: Używacie gadżetów erotycznych?

Post autor: kuleczka »

pewnie :) zdarzaja sie rozne gadzety bo lubimy sobie urozmaicac z partnerem zycie lozkowe i probowac nowych rzeczy, jednak najwazniejszym wydaje mi sie pamietac o odpowiednim nawilzeniu pochwy. Przez uzytkowanie roznych lozkowych zabawek latwo o podraznienia a dzieki uzyciu nawilzajacego zelu feminum mozemy nie tylko zwiekszyc doznania ale zapobiec podraznieniom czy infekcjom spowodowanym suchoscia pochwy
Gońda

Re: Używacie gadżetów erotycznych?

Post autor: Gońda »

kozi44 pisze: ↑30 lip 2020, 20:49 Chciałbym się was zapytać czy używacie w sypialni jakiś gadżetów erotycznych? Jeśli tak to gdzie w ogóle można je kupić?
Mi podnieść temperaturę w sypialni pomogły informacje które przeczytałam na blogu kliniki Stonava, o tym że w razie wpadki w Czechach mogę legalnie usunięć ciążę. Teraz już się tak nie stresuję przed wpadką
ODPOWIEDZ