wyposażenie gastronomii

Różne tematy z dziedziny podróży i turystyki.
Karineś3273

wyposażenie gastronomii

Post autor: Karineś3273 »

Witam, możecie mi powiedzieć z którego sklepu najlepiej kupić wyposażenie gastronomii? W oko wpadła mi strona https://gastroplaneta.pl/ ale nie wiem jak jest z jakością produktów kupowanych przez internet. Co sądzicie na ten temat?
Awatar użytkownika
Willy
Posty: 66
Rejestracja: 19 cze 2020, 13:29

Re: wyposażenie gastronomii

Post autor: Willy »

Warto zainwestować również w piece konwekcyjno-parowe. Zwrócą się w bardzo krótkim czasie, a można je znaleźć na stronie https://qgast.pl/kategoria/piece/piece- ... no-parowe/.
Awatar użytkownika
gosiunia
Posty: 155
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:42

Re: wyposażenie gastronomii

Post autor: gosiunia »

Oprócz podstawowego wyposażenia kuchennego, pomyśl o wentylacji. Taki system gwarantuje najlepszą jakość powietrza, a także jego właściwą cyrkulację. Wiadomo, że tego typu rozwiązania należy regularnie czyścić, wówczas służą latami. Kiedy w swoim lokalu zlecałam taką usługę po raz pierwszy, to ten artykuł: https://brawent.pl/czyszczenie-wentylac ... kutecznie/ bardzo mi pomógł. Wiedziałam jak się przygotować do konserwacji, o co zapytać ekipy i na co zwrócić uwagę.
toliś

Re: wyposażenie gastronomii

Post autor: toliś »

Można również na tej stronie https://sklep.technica.pl/syfony-do-bit ... er-edition się rozejrzeć. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb oraz możliwości finansowych. Można tam na spokojnie wyposażyć swój lokal.
boliś

Re: wyposażenie gastronomii

Post autor: boliś »

Wszystko zależy od tego, co konkretnie potrzebujecie. Jeśli chcecie postawić na jakość i profesjonalne rozwiązania, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://www.gastropuls.pl/plyty-grillow ... ndi-203125 . Można tam między innymi zakupić płytę grillową. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie.
haniś

Re: wyposażenie gastronomii

Post autor: haniś »

Myślę, że tego typu https://sklep.polmarkus.com.pl/jadalny-brokat jadalny brokat się przyda do przygotowywania różnych deserów. Propozycji jest naprawdę wiele. Uważam, że warto robić zakupy wyłącznie w sprawdzonych miejscach, gdzie macie pewność co do jakości oraz tam, gdzie można zaopatrzyć się online.
ODPOWIEDZ