Zagraniczny bankrut

Różne tematy z dziedziny podróży i turystyki.
Awatar użytkownika
Konopielka
Posty: 67
Rejestracja: 15 sty 2019, 14:25

Zagraniczny bankrut

Post autor: Konopielka »

To niesamowite jak wielu Polaków zadłuża się za granicami kraju. W takiej sytuacji właśnie jest mój kuzyn. W tej chwili szuka ratunku od wciąż rosnących zobowiązań. Słyszałam, że jest coś takiego jak upadłość zagraniczna, która jest możliwa dla obcokrajowców i skutecznie pomaga w oddłużeniu. Jednak co mój kuzyn powinien zrobić, żeby zostać zagranicznym bankrutem i żeby jego problemy się skończyły?
Awatar użytkownika
Serdex
Posty: 33
Rejestracja: 15 sty 2019, 14:23

Re: Zagraniczny bankrut

Post autor: Serdex »

Taka upadłość konsumencka zagraniczna jest jak najbardziej możliwa dla Polaków. Warto poznać w takim przypadku różne procedury i przepisy, które obowiązują w danym kraju. Zapoznajcie się z nimi na tym portalu. Upadłość jest niczym innym jak narzędziem pomagającym wyjść z zadłużenia, więc tym samym nie jest niczym złym. Jeśli kuzyn się zdecyduje, to zawsze może wysłać formularz do kancelarii z prośbą o pomoc.

tosca meble
wędkarz

Re: Zagraniczny bankrut

Post autor: wędkarz »

Pytaj u nich https://kancelarialexa.pl/, nie wiem czy znajdziesz innego prawnika, który ma takie doświadczenie i wiedzę, tyle wygranych spraw nie tylko upadłościowych ale i innych mających na celu oddłużenie klienta i ochrone jego majątku
Bąnkrut

Re: Zagraniczny bankrut

Post autor: Bąnkrut »

W artykule http://teberia.pl/warunki-ogloszenia-up ... 2020-roku/ są opisane warunku upadłości w 2020 roku, warto się z tym zapoznać. A w sprawie zagranicznego bankructwa, najlepiej skontaktować się z kancelarią.
upadłośc4

Re: Zagraniczny bankrut

Post autor: upadłośc4 »

Musze polecić Upadłość konsumencka bo jest to kancelaria z długoletnim doświadczeniem i oferuje on bardzo dobre pod względem prawnym usługi upadłości konsumenciej. Ta kancelaria pomogła mi w sprawny sposób jak najmniejszym kosztem przeprowadzić ten proces. Dzięki nim moja firma zyskała szanse na maksymalizację oddłużenia mojej firmy.
ODPOWIEDZ