zamienniki do drukarki

Różne tematy z dziedziny podróży i turystyki.
Awatar użytkownika
bagginka
Posty: 35
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:58

zamienniki do drukarki

Post autor: bagginka »

Jakie zamienniki tuszy do drukarki najlepsze? Używacie w ogóle zamienników? Mi się wydaje to dużą oszczędnosćią pieniędzy bo niestety oryginały wciąż bardzo drogie
Awatar użytkownika
miloks
Posty: 14
Rejestracja: 17 maja 2020, 21:21

Re: zamienniki do drukarki

Post autor: miloks »

Kupuję zamienniki activejet już od dosyć dawna. Dobrze ddrukują, wszystko jest wyraźne, zero smug czy innych niespodzianek. Jak najbardziej te zamienniki mogę polecić
Awatar użytkownika
schmitt.leonie
Posty: 6
Rejestracja: 18 wrz 2020, 12:38
Lokalizacja: Cieszyn

Re: zamienniki do drukarki

Post autor: schmitt.leonie »

Warto wybierać zamienniki dobrej jakości, aby mieć pewność, że dobrze się sprawdzą.
ęmil

Re: zamienniki do drukarki

Post autor: ęmil »

gdzie zazwyczaj kupujecie zamienniki? Gdzie największy wybor online? Zastanawiam się nad tymi active jet, dużo dobrych opinii o nich słyszałem, pora wypróbować
fręs

Re: zamienniki do drukarki

Post autor: fręs »

ęmil pisze: ↑27 lis 2020, 14:59 gdzie zazwyczaj kupujecie zamienniki? Gdzie największy wybor online? Zastanawiam się nad tymi active jet, dużo dobrych opinii o nich słyszałem, pora wypróbować
najłatwiej activejety kupić na allegro, wielu sprzedawców ma te zamienniki, sam je kupuję już jakiś czas i są świetnej jakości
Turystka
Posty: 473
Rejestracja: 08 maja 2019, 20:32

Re: zamienniki do drukarki

Post autor: Turystka »

Ja mam drukarkę marki HP i raczej wolę kupować do niej oryginalne tusze. Robiąc takie zakupy przez internet wcale za to nie przepłacam ;) Ostatnio na przykład udało mi się naprawdę niedrogo zamówić taki tusz w sklepie internetowym https://www.drukuj24.pl/wklad-atramento ... nalny.html. Polecam i Wam się tam rozejrzeć, jeśli jeszcze nie mieliście okazji.
ODPOWIEDZ