Category

Gadżety

Home » Gadżety

5 posts
Bookmark?Remove?

Przygotowania do kempingu, czyli jaki sprzęt biwakowy zabrać?

 - 

Gorące dni i ciepłe noce zachęcają do częstszego spędzania czasu na powietrzu. W sezonie letnim kempingi nad jeziorem i biwaki w środku lasu cieszą się ogromną popularnością. Nawet krótki pobyt na świeżym powietrzu pozwala zrelaksować się i naładować baterie. ... More »

Bookmark?Remove?

Jak wybrać funkcjonalny i wytrzymały zegarek survivalowy?

 - 

Czas odgrywa kluczową rolę w sytuacji kryzysowej, ponieważ w przypadku katastrofy wpływa na uratowanie życia drugiej osoby. Jeśli chcesz czuć się bezpiecznie w każdych warunkach, zwróć uwagę na zegarki survivalowe. Upewnij się, że oferowane funkcje pasują do T... More »

Bookmark?Remove?

Akcesoria do iPhone przydatne podczas podróży

 - 

Obudowy, powerbanki, głośniki Bluetooth do iPhone to tylko niektóre przydatne akcesoria podczas podróży i pomysły na prezent. Poniżej lista 10 sprawdzonych, godnych polecenia gadżetów do iPhone. Obudowy do iPhone Największą popularnością wśród akcesoriów do iP... More »

modne-spinki-do-mankietow
Bookmark?Remove?

Spinki wciąż w modzie?

 - 

Aktualnie spinki do mankietów zaczynają znajdować coraz większe zastosowanie i cieszą się ogromnym zainteresowaniem, co jednak nie powinno nikogo dziwić, warto spojrzeć na spinki do garnituru z odpowiedniej do tego perspektywy. Oczywiście wszystko po to aby do... More »