Polska

Sylwester nad morzem – przywitaj Nowy Rok nad Bałtykiem!

• Zakładki: 28 • Komentarz: 1


Sylwester to dzień, w którym żegnamy stary rok i witamy nowy. Zazwyczaj towarzyszą temu huczne zabawy i tańce do białego rana. Często jednak bywa tak, że nie mamy do końca ochoty na szampańską imprezę z głośną muzyką i dużą ilością gości. To w pełni zrozumiałem, że po całym roku wytężonej pracy, natłoku obowiązków chcemy zwyczajnie odpocząć. Złapać oddech, podsumować rok, wszystkie porażki, ale i sukcesy. Pospacerować, zjeść coś pysznego, odpocząć, zrelaksować się w spa. Podoba Ci się ta wizja? W takim razie zapraszamy na sylwestra nad morzem!

Cisza i spokój, czyli sylwester nad morzem

W sezonie letnim trudno mówić o spokoju nad morzem. W większości turystycznych miejscowości króluje głośna muzyka, kramy z pamiątkami, jedzeniem, a na plaży las parawanów. Wraz z nastaniem zimy i spadkiem temperatur tłumy znikają, a nadmorskie kurorty praktycznie pustoszeją. Jednak w żadnym razie nadmorskie okolice nie tracą o tej porze roku swojej atrakcyjności. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji podziwiać majestatycznego oblicza Bałtyku zimą, koniecznie musicie to nadrobić! Doskonałym miejscem na taki wyjazd jest Karwia – to właśnie w tym urokliwym miasteczku mieści się Willa Krokowa. Blisko stąd zarówno na plażę, jak i do pobliskiego rezerwatu przyrody. 

Kameralny sylwester nad morzem

Sylwester spędzony w hotelu to doskonała opcja na wieczór. Możesz uniknąć hucznej imprezy, ale jednocześnie nie spędzisz tej nocy na kanapie przed telewizorem. W Willi Krokowa możesz spędzić ten wyjątkowy wieczór na wiele sposobów. Ten niezwykły dzień możesz zacząć od spaceru brzegiem morza, przy okazji inhalując się świeżym i czystym powietrzem (na pomorzu jest najczystsze powietrze w Polsce!). Potem czas na relaks w hotelowym spa – to chwila dla Ciebie, bo każdy zasługuje na drobne przyjemności. Cały rok brakowało Ci okazji, by móc w spokoju usiąść na fotelu i zanurzyć się w lekturze? Willa Korkowa dysponuje obszerną biblioteczką, w której z pewnością znajdziecie tytuł, który Was zainteresuje. Żeby w pełni uczcić ten niezwykły wieczór, warto wybrać się na kolację do restauracji w Willa Krokowa. Tutejszy szef kuchni przygotowuje niezwykłe specjały. Mieliście kiedyś okazję spróbować dań kuchni kaszubskiej? W tej restauracji możecie spróbować m.in. kaszubskiego żurku i innych pysznych dań. 

Mamy nadzieję, że przekonaliście się do pomysłu sylwestra nad morzem i już rozmyślać co spakujecie do walizki. Nie zapomnijcie o rezerwacji noclegu! Szampańskiej zabawy!

comments icon1 komentarz
1 komentarze
25 wyświetleń
bookmark icon

One thought on “Sylwester nad morzem – przywitaj Nowy Rok nad Bałtykiem!

    Napisz komentarz…

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.