Europa

Tanie noclegi w domitorium

• Bookmarks: 16 • Comments: 73


Zamierzasz udać się na wycieczkę gdzieś po Europie lub po Polsce, ale boisz się, że Twoje finanse są niewystarczające? Obawiasz się, że to właśnie kwestia kosztów przeważy szalę i sprawi, że będziesz zmuszony zrezygnować z upragnionego urlopu? Przedstawię Tobie rozwiązanie problemu zbyt wysokich kosztów zakwaterowania. Mianowicie są to dormitoria.
Dormitorium to pokój wieloosobowy, w którym można zarezerwować łóżko. Pokoje mają zwykle do dyspozycji osobną łazienkę lub wspólna znajduje się na korytarzu. Dormitorium może być cztero-, sześcio-, a nawet dwunastoosobowe. Istnieją także pokoje żeńskie i męskie a także koedukacyjne. Taki rodzaj zakwaterowanie zwykle oferowany jest przez hostele i akademiki. Dostępne są także wspólne kuchnie, co dodatkowo pozwala nam zaoszczędzić pieniądze. Obsługa to w większości młodzi ludzie ( jak i goście), którzy świetnie posługują się językiem angielskim i chętnie doradzą co warto zwiedzić. Takie udogodnienia jak przechowalnia bagażu (bezpłatna), dostęp do internetu i sterta ulotek z ofertami atrakcji turystycznych w takich miejscach to coś oczywistego.
Dormitorium to świetnie rozwiązanie dla osób podróżujących w grupach, a także dla tych, którzy udają na wyprawę samotnie. Niewątpliwie daje nam to możliwość poznania wielu ciekawych ludzi z różnych państw a także ich kultury, wysłuchania niesamowitych historii a także szlifowania języków obcych. Nie czekaj i zarezerwuj swój hostel już dziś. Co więcej drogie miasta jak Paryż czy Londyn stają się dzięki temu dostępne.

comments icon73 comments
73 notes
31 views
bookmark icon

7 thoughts on “Tanie noclegi w domitorium

    Write a comment...

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Oldest
    Newest
    Most Upvoted